Стратегія економічного розвитку України до 2030 року: оприлюднено ключові вектори

У найближче десятиліття влада України має намір зосередитися на підтримці бізнесу, розвитку фондового ринку та видобутку корисних копалин.

Уряд України поділився своїм баченням економічного розвитку країни протягом найближчих 10 років. Серед пріоритетних напрямків, виділених Кабміном в рамках стратегії економічного розвитку, – підтримка сфери освіти, видобуток корисних копалин і розвиток цифрової економіки та фінсектору, передає Banker.ua.

У п’ятницю 6 листопада уряд України представив стартові позиції економічної стратегії на найближче десятиліття. Повну стратегію економічного розвитку України до 2030 року, за словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, буде представлено ​​в I кварталі 2021 року.

Серед ключових векторів Стратегії глава Кабміну вказує зменшення частки держави в українській економіці та подальше проведення приватизації.

Також уряд налаштований на розвиток фондового та страхового ринків, реалізацію пенсійної реформи, зниження регуляторного навантаження на український бізнес і просування вітчизняних брендів в рамках посилення торгової дипломатії.

Крім цього, Кабмін має намір розвивати інфраструктуру в с/г секторі, нарощувати видобуток корисних копалин і працювати над створенням економічної основи для розвитку української медицини, сфери освіти, культури та соцпослуг.

Плюс в планах уряду – створення сприятливого податкового та правового режиму для IT-сектору та R&D компаній.

Читайте також: Семен Бабаєв: «Надійність міжнародної групи і високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють ПРАВЕКС БАНКУ упевнено дивитися в майбутнє

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що падіння ВВП України за підсумками перших дев’яти місяців 2020 року склало 5,5%, що помітно менше, ніж вказувалося в попередньому прогнозі Мінекономіки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)