Через російську агресію страховики можуть втратити до $35 млрд – S&P

калькулятор

Можливі збитки від авіаційного страхування прогнозуються на рівні $6-15 млрд.

Через вторгнення РФ в Україну збитки страховиків можуть становити $35 млрд. Такий прогноз днями озвучили аналітики S&P Global, повідомляє Banker.ua з посиланням на РБК-Україна.

Згідно з очікуваннями експертів S&P Global, страхові збитки від російського вторгнення в Україну можуть сягнути $35 млрд.

Так, зазначає агентство, можливі збитки від авіаційного страхування прогнозуються на рівні $6-15 млрд. Крім того, війна вплине на такі напрями, як військове страхування на море, страхування від політичних ризиків та кібербезпека.

Щодо авіаційного ринку, то, на думку аналітиків S&P Global, слід готуватися до «років юридичних суперечок» між орендодавцями та страховиками щодо літаків, які «застрягли» в РФ через її вторгнення в Україну та введені на тлі дій агресора західних санкцій.

Як зазначає агентство, найбільший у світі орендодавець літаків AerCap вже подав страховий позов на суму $3,5 млрд відносно понад 100 літаків, які зараз знаходяться на території держави-агресора.

Головний Telegram-канал банкірів

На врегулювання остаточних збитків, завданих лізинговими компаніями, страховиками та перестраховиками, зазначається у повідомленні, може знадобитися кілька років.

При цьому на частку 21 найбільшої глобальної перестрахувальної компанії, що рейтингується агентством S&P Global, ймовірно, прийдеться близько половини загальних збитків, що вдарить по доходах більшості цих фірм.

Для «кількох винятків», додають експерти, це також може вдарити по їхніх капітальних позиціях.

доллар

Читайте також: У будь-яку точку світу: у якому банку можна вигідно зробити міжнародні перекази

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що НБУ закликає Об’єднання страховиків з питань ядерних ризиків та Пул ядерного страхування припинити будь-які ділові відносини з ядерними страховими компаніями та страховими пулами, підконтрольними агресорам – РФ та РБ.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)