Світовий банк оцінює ринок залізничих послуг в Україні

21 січня 2020 року міністр інфраструктури України Владислав Криклій зустрівся з лідером програм по інфраструктурі та сталого розвитку Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні паном Ель-Хіфнаві Бахером. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.

Сторони обговорили питання щодо залучення міжнародної технічної допомоги для реформи Укрзалізниці та формування в Україні конкурентного ринку залізничних послуг.

Владислав Криклій поінформував представників Світового банку про активну роботу Міністерства з виконання Указу Президента України від 8 листопада 2019 г. «Про невідкладні заходи з проведення реформи і зміцнення держави». Комплексом заходів передбачено створення умов для функціонування конкурентного ринку залізничних перевезень в Україні та підвищення ефективності управління, вдосконалення організаційно-правових та економічних засад ринку залізничних перевезень, поліпшення якості і доступності послуг перевезень залізничним транспортом.

Глава Міністерства зазначив, що підготовка Укрзалізниці до IPO і відкриття ринку залізничних перевезень передбачені в плані заходів з реформування залізничного транспорту, затвердженому Кабінетом міністрів 27 грудня 2019 року.

У свою чергу, представник Світового банку в Україні Ель-Хіфнаві Бахер повідомив, що залучення міжнародної технічної допомоги є важливим для реформи Укрзалізниці, створення умов для розвитку конкурентного середовища на ринку залізничних перевезень з урахуванням основних вимог законодавства ЄС і кращого світового досвіду.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)