Світовий банк допоможе зі страхуванням військових ризиків в Україні

Всемирный банк

На реалізацію ідеї залучатимуть кошти із трастових фондів, про створення яких оголосять у жовтні.

У Світовому банку хочуть розробити спеціальний інструмент для страхування військових ризиків в Україні, передає Banker.ua з посиланням на заяву заступника виконавчого директора в Світовому банку Романа Качура.

Головний Telegram-канал банкірів

Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій (MIGA), яке належить до групи Світового банку, розглядає можливість створити новий продукт, який дозволить страхувати військові ризики у нашій країні.

«Ми провели переговори, зараз ведеться активна робота. На рівні старшого менеджменту MIGA є розуміння, що потреба у страхуванні є», – зауважив Качур.

На реалізацію ідеї залучатимуть кошти із трастових фондів. Про їхнє створення оголосять під час щорічних зборів Світового банку у жовтні цього року. Більше деталей щодо такого інструменту опублікують пізніше.

Читайте також: НКЦПФР ухвалив рішення щодо розкриття інформації на фондовому ринку

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними співзасновника monobank Олега Гороховського, у мобільному додатку банку найближчим часом зникне російська мова. Він додав, що з 24 лютого кількість клієнтів monobank, які користувалися російськомовною версією програми, зменшилася на 30%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)