SWIFT змінює порядок здійснення платежів

Нова стратегія, схвалена радою директорів SWIFT, дозволить фінансовим інститутам у всьому світі здійснювати транзакції «безперешкодно і миттєво».

Міжнародна міжбанківська система SWIFT змінює порядок проведення платежів і здійснення операцій з цінними паперами, а також робить ставку на модернізацію інфраструктури для транскордонних операцій, передає Banker.ua.

Як повідомляють в SWIFT, реалізація всіх анонсованих компанією нововведень буде здійснена в найближчі два роки.

Нова стратегія, схвалена радою директорів SWIFT, дозволить фінансовим інститутам у всьому світі здійснювати транзакції «безперешкодно і миттєво». У компанії націлені на надання комплексних послуг з управління процесом виконання транзакцій і сподіваються, що, завдяки новому підходу, фінустанови зможуть підвищити якість обслуговування і розширити спектр пропозицій для бізнесу та споживачів.

Оновлена ​​платформа не тільки забезпечить взаємодію між фінустановами та іншими учасниками ринку, але й дозволить здійснювати миттєві безшовні транзакції між мільярдами рахунків користувачів фінансової мережі SWIFT.

Як уточнюють в компанії, завдяки використанню API і хмарних технологій, цифрова платформа нового покоління дозволить всій індустрії «скоротити витрати та заощадити час».

Модернізована платформа забезпечить попередню перевірку важливої ​​інформації, дозволить виявляти епізоди шахрайства, відстежувати транзакції, отримувати розгорнуту аналітику і оперативно реагувати в разі розбіжності інформації по угоді.

За словами голови ради директорів компанії Явара Шаха, протягом наступних двох років SWIFT змінить процес проведення платежів і здійснення операцій з цінними паперами, а нова стратегія охопить всі сегменти клієнтів – без обмежень за масштабом та географією.

Читайте також: Що буде з ринком автокредитування цієї осені: опитування експертів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з 3 серпня Система електронних платежів Нацбанку працює в режимі 23/7.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)