ТАСКОМБАНК приймає цифрові документи з Дії

Клієнти ТАСКОМБАНКУ відтепер мають можливість підтверджувати свою особу та ділитися копією цифрового документа через застосунок Дія для отримання банківських послуг у відділеннях. Банк запровадив шеринг цифрових документів через мобільний застосунок Дія.

З 1 листопада клієнти ТАСКОМБАНКУ можуть отримувати послуги у всіх відділеннях маючи лише смартфон. Завдяки інтеграції Дії з програмним забезпеченням ТАСКОМБАНКУ клієнти, що є громадянами України, зможуть проходити верифікацію з використанням е-паспорту громадянина України або е-паспорту для виїзду за кордон в мобільному застосунку Дія.

Ідентифікація через Дію можлива у всіх відділеннях ТАСКОМБАНКУ. Для цього потрібно попередньо встановити застосунок на свій смартфон та пройти авторизацію для відображення документів у ньому. Для здійснення ідентифікації, верифікації у відділенні банку клієнтові достатньо відкрити відображення свого паспорта у застосунку Дія, натиснути на документ та повідомити 13-ти значний код працівнику банку та підтвердити запит на передачу копії цифрового документа.

На підставі цифрових документів можна здійснити операції з відкриття та поповнення рахунків фізичних осіб, оформлення депозитів, отримання та видачі платіжних і кредитних карток, погашення кредитів, придбання й обміну валют та інших банківських послуг.

«Діджиталізація продовжує все глибше проникати в усі сфери нашого життя. Це диктує не лише конкуренція на ринках торгівлі та послуг, але й потреба клієнтів отримувати якісний та швидкий сервіс. Сьогодні ТАСКОМБАНК долучився до цифрової держави, що дозволить нам значно підвищити рівень сервісу, а нашим клієнтам отримувати послуги у відділеннях заощаджуючи час та уникаючи необхідності відвідувати банк з пакетом документів. Для нас це ще один важіль мінімізації ризиків надання фальсифікованих документів, адже отримання документів через Дію виключає таку можливість»,— говорить заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Максим Земляний.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 12 своїх цифрових документів та 12 послуг.

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО),  а також міжнародний, жовтий та зелений внутрішні COVID-сертифікати.  Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія.Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

ТАСКОМБАНК — універсальний банк, який динамічно розвивається і постійно розширює свою присутність на українському ринку банківських послуг. Банк заснований в 1989 році і є одним з найперших комерційних банків України. У 2004 році приєднався до Групи «ТАС», яка на сьогодні є однією з найбільших фінансово-промислових груп країни. Посідає 4 місце серед банків з українським приватним капіталом за розміром активів. Банк входить до переліку системно важливих банків.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)