Комплекс електронного банкінгу ТАСКОМБАНКУ (iBank2 UA) №1 серед українських банків з приватним капіталом

За результатами міжнародного дослідження Business Online Banking 2023, Комплекс електронного банкінгу ТАСКОМБАНКУ (iBank2 UA) посів перше місце серед українських банків з приватним капіталом у номінації «Найкращий інтернет-банк для бізнесу».

В ході Експертної ради SME Banking Agency презентувало результати міжнародного дослідження ефективності інтернет-банків для бізнесу.

Дослідження вже вшосте організовано SME Banking Agency. В процесі його проведення було проаналізовано 50 банків за 120 критеріями та вивчено тренди й найкращий досвід впровадження інтернет-банків.

Комплекс електронного банкінгу (iBank2 UA), представлений ТАСКОМБАНКОМ, отримав одну з найвищих експертних оцінок за наповнення широким спектром сервісів, високу технологічність функціонала та за зручність використання і у номінації «Найкращий інтернет-банк для бізнесу» посів: 2 місце серед усіх банків України і 1 місце серед українських банків з приватним капіталом. Про це було оголошено під час Експертної ради SME Banking Agency 19 травня 2023 року у Києві.

«Зараз, як ніколи, українським клієнтам-підприємцям потрібні гнучкі та швидкі банківські рішення та максимально зручні шляхи отримання банківських послуг. Малий та середній бізнес, який динамічно розвивається, є запорукою стабільності економіки та розвитку України. Комплекс електронного банкінгу ТАСКОМБАНКУ дає можливість бізнесу швидко та безпечно керувати безліччю віддалених фінансових операцій.

Серед них: проведення платежів, отримання фінансування, розміщення коштів на депозитах, оперативне здійснення валютних операцій.

Крім того, за допомогою електронного банкінгу ТАСКОМБАНКУ можна реалізовувати зарплатні проєкти, працювати з корпоративними картами, підписувати договори між банком і клієнтом, обслуговувати документарні операції.

Наш комплекс – єдиний простір документів, звітів, ключів електронного підпису, що має багато інших переваг віддаленого обслуговування, без відвідування відділення Банку, із забезпеченням гарантованого рівня безпеки», – прокоментував подію Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк.

Більш детально про Комплекс електронного банкінгу читайте за посиланням

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами контактного центру: 044 290 97 77.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)