ТАСКОМБАНК розпочав виплати вкладникам банку Січ

З 6 вересня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб дав старт відшкодуванню коштів вкладникам банку Січ, який був визнаний неплатоспроможним на початку серпня. В результаті ТАСКОМБАНК, який є банком-агентом Фонду, розпочав виплати гарантованих сум вкладів клієнтам банку Січ.

Виплати отримують вкладники з поточними рахунками та ті, у кого строк дії договорів вкладів закінчився до 9 серпня 2022 року включно. Кошти відшкодовуються в повному обсязі вкладу разом з відсотками, нарахованими на кінець дня 9 серпня. Вклади в іноземній валюті вкладникам банку Січ відшкодовуються у гривні за курсом НБУ на кінець того ж дня.

Аби отримати виплату, необхідно звернутися до відділення ТАСКОМБАНКУ з паспортом, ІПН або іншим документом, що посвідчує особу.

Нагадаємо, що з 26 липня 2022 року ТАСКОМБАНК також здійснює виплати вкладникам Мегабанку, який було визнано неплатоспроможним на початку червня.

Довідка:

ТАСКОМБАНК засновано в 1989 році, він є одним із найбільш досвідчених комерційних банків України. В 2004 році приєднався до Групи «ТАС», яка нині є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Посідає 4 місце серед банків з українським приватним капіталом за розміром активів і входить до 20 найбільших банків країни. ТАСКОМБАНК у переліку системно важливих банків, а також є банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та здійснює виплати гарантованих сум вкладів клієнтам банків, що виводяться з ринку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)