Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
«Тепла» статистика: скільки «енергоефективних» кредитів взяли українці в травні
З моменту запуску «Теплих кредитів» наприкінці березня обсяг кредитування в рамках програми досяг 373 млн гривень.
У травні банки-учасники програми «Теплі кредити» позичили українцям 99,4 млн гривень на встановлення твердопаливних котлів і утеплення приватних будинків, передає Banker.ua з посиланням на дані Держенергоефективності.
Минулого місяця учасниками програми «Теплі кредити» стали майже 2500 українських сімей. З 99,4 млн гривень, виданих населенню на енергоефективні цілі в травні, 89,9 млн гривень було надано на утеплення приватних будинків і 9,5 млн гривень – на придбання твердопаливних котлів.
З кінця березня обсяг кредитування в рамках програми досяг 373 млн гривень: кошти на підвищення енергоефективності будинків встигли залучити 9364 сім’ї.
У Держенергоефективності нагадують, що, крім скорочення витрат на комуналку, участь в програмі дозволяє українцям «з вигодою підготуватися до зими» і зробити своє житло максимально комфортним.
В Агентстві також нагадують, що в рамках «теплого кредитування» українці можуть отримати компенсацію частини витрат з погашення кредитів в межах 20-35%.
«З одного боку, учасники зменшують енергоспоживання і економлять кошти на платіжках. З іншого – кожна гривня, яку ми витратили з бюджету, генерує 2,7-3 гривні інвестицій, залучених в економіку», – зазначив в коментарі в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура.
Читайте також: Чи вигідно брати кредити цього літа: опитування банкірів
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в рамках програми «Теплі кредити» фізособи можуть взяти кредит, отримавши повернення від держави в обсязі 35% від суми позики, тоді як ОСББ можуть розраховувати на компенсацію в розмірі 40-70%.
Коментарі (0)