У Кабміні назвали чотири точки росту економіки України

Кабмін приділятиме більше уваги внутрішнім інвестиціям в економіку країни, а українські аграрії зможуть експортувати готовий продукт, а не сировину.

У Кабінеті міністрів визначили чотири точки росту економіки України в найближчі роки. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на заяву прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, озвучену під час засідання уряду 29 липня.

Так, згідно зі стратегією уряду, в найближчі роки основними факторами росту української економіки стануть підтримка МСБ, розвиток промисловості країни, залучення внутрішніх інвестицій і збільшення переробки в агросекторі.

Що стосується розвитку малого і середнього бізнесу України, то, за словами Дениса Шмигаля, уряд вже відзначає позитивні зрушення в частині реалізації програм доступного кредитування і налаштований на подальшу підтримку підприємств МСБ, які, додає прем’єр, забезпечують велику кількість робочих місць.

У той же час, розвиток української промисловості, за словами глави Кабміну, передбачає підтримку національного виробника – йдеться про сфери машинобудування і оборонного замовлення. Мета – збільшення попиту на українську продукцію і метали за кордоном.

Ще одним пріоритетом для уряду є залучення внутрішніх інвестицій у вітчизняну економіку. За словами Дениса Шмигаля, якщо раніше акцент ставився переважно на зовнішні інвестиції, то в перспективі Кабмін приділятиме більше уваги внутрішнім інвестиціям в економіку країни.

Що стосується збільшення переробки в агросекторі, то, зазначає прем’єр, розвиток даного напрямку дозволить українським аграріям експортувати готовий продукт, а не сировину, і «створювати велику додану вартість». Уряд, за словами Шмигаль, вже готує ряд програм підтримки українського аграрного сектора.

Читайте також: Дмитро Горабчев (BGB Advisors Inc.): “Україна-привабливий регіон для інвесторів»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з доопрацьованим макропрогнозом на найближчі 3 роки, в 2021 році Мінекономіки очікує на підйом економіки на рівні 4,6% при інфляції 7,3.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)