Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Тонкості інвестування: експерт назвав найбезпечніші активи
Які активи слід поєднувати в портфелі, і які є найбільш безпечними.
Найгіршими ресурсами для фінансування вкладень є позики заради інвестицій. Про це у блозі на liga.net пише співзасновник фінкомпанії «Альта капітал» Вадим Гордієвський, передає Banker.ua.
На думку експерта, головною «ознакою» успішного інвестора є наявність вільних грошей та стабільного доходу. У той же час позики, які були взяті на фінансування інвестицій, як і нестабільні джерела доходу, Вадим Гордієвський називає найгіршими ресурсами в арсеналі інвестора.
Щодо оптимального портфеля капіталовкладень, то його експерт рекомендує формувати з не більш ніж 7 різних активів, розкладаючи таким чином яйця в різні кошики.
Плюс, звертає увагу співзасновник «Альта капітал», для інвестора дуже важливо залишатися мобільним та створювати нові портфелі на доходи, отримані від основних інвестицій.
Серед рекомендацій, які Вадим Гордієвський дає інвесторам, – суміщення у портфелі короткострокових (деякі види депозитів, облігації та ануїтети) та довгострокових (акції та нерухомість) активів.
Якщо ж інвестор націлений на максимально безпечне вкладення коштів, яке не забезпечить блискавичного «вихлопу», але буде схоже на «безпечну гавань», то тут експерт радить звернути увагу на нерухомість, ціни на яку в останні місяці різко спрямувалися вгору (навіть у разі здешевлення є можливість здавати «квадрати» в оренду), і дорогоцінні метали (можна інвестувати одночасно і в метали, і в готову «ювелірку»).
Крім того, нагадує Вадим Гордієвський, ефективність інвестицій не виправдає очікувань, якщо вкладення здійснюються імпульсивно та без попередньо розробленого плану.
«Створюйте додаткові можливості за допомогою диференціації портфеля активів», – резюмував співзасновник «Альта капітал».
Читайте також: Колектори, банки та страхування: огляд головних фінансових законів 2021 року
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку економіста та інвестора з HS Dent Investment Management Гаррі Дента, у 2022 році фондовий ринок США може зіткнутися з наймасштабнішим фінансовим спадом в історії.
Коментарі (0)