У Раді хочуть спростити систему оподаткування для ФОПів

Автор законопроєкту — перший заступник голови податкового комітету Ярослав Железняк

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт 8226, який у майбутньому спростить систему оподаткування ФОП. Він дозволить автоматично сплачувати податки і подавати звітність ФОПам-спрощенцям третьої групи, передає Banker з посиланням на пресслужбу Міністерства цифрової трансформації.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що після впровадження цього законопроєкту можна буде подати онлайн-заявку для переходу на нову систему та відкрити спецрахунок у банку.

Тож ІТ-фахівцям, SMM-менеджерам, дизайнерам та іншим ФОП 3-ї групи без найманих працівників більше не потрібно буде:

  • власноруч платити податки,
  • подавати декларації вручну,
  • стежити за датами сплати податків.

Читайте також: Зберігаючи довіру: як ТАСКОМБАНК утримує лояльність вкладників в умовах війни. Спецпроєкт Banker.ua

«Після впровадження законопроєкту не треба буде вести облік доходів, подавати декларації вручну та стежити за датами сплати податків. Зареєструвавши ФОП, потрібно лише подати в кілька кліків заявку в „Дії“ та відкрити спеціальний рахунок у банку. Далі він (банк, — ред.) автоматично вираховуватиме 5% єдиного податку та мінімальний ЄСВ, а також надасть податковій інформацію про надходження коштів», — заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Banker.ua вперше від початку війни випустив свіжий номер журналу Banker.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)