Україна отримала транш від Світового банку: куди витратять $60 млн

Всемирный Банк

Позики видали в межах угоди про надання Україні фінансування у рамках реалізації спільного з МБРР та МАР проєкту щодо підтримки державних видатків.

До державного бюджету України сьогодні надійшло $60 млн фінансування від Світового банку, передає Banker.ua з посиланням на Міністерство фінансів.

З цих коштів $50 млн надано на пільгових умовах від Міжнародної асоціації розвитку (МАР), а $10 млн – як гарантії від Латвії.

Головний Telegram-канал банкірів

«Залучені кошти дозволять Україні посилити фінансування для працівників бюджетної сфери, а також й надалі забезпечувати стійке державне управління в Україні», – зазначив голова Мінфіну Сергій Марченко.

Ці позики видали в межах угоди про надання Україні фінансування у рамках реалізації спільного з МБРР та МАР проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні».

Термін погашення кредиту від МАР – 10 років з 4-річним пільговим періодом, одноразова комісія – 0,25%, комісія за зобов’язанням – 0,25% річних від незнятого залишку. Термін погашення кредиту від Латвії – 18,5 років з 4-річним пільговим періодом, одноразова комісія – 0,25% та комісія за зобов’язанням – 0,25%.

Кошти спрямують на відшкодування видатків держбюджету на оплату роботи працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери як на національному, так само й на регіональному рівнях.

доллар

Читайте також: Банки видали пільгових кредитів ще на 1 млрд грн

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що парламент підтримав у першому читанні законопроект 8131 щодо обміну фінансовою інформацією між країнами. Про це повідомив заступник голови парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)