Україна введе податкові канікули для інвесторів в приватизовані підприємства – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський під час виступу в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі заявив, що кожен інвестор, який вклав в Україну більше $ 100 млн, отримає персонального «опікуна» від уряду. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу Офісу Президента України.

У своїй промові Володимир Зеленський закликав іноземних інвесторів вкладати в Україну, яка здатна в перспективі стати лідером Східної і Центральної Європи.

“Наша філософія – перетворити наші проблеми у власну силу. Виклики, що стоять перед українцями, мобілізували нас і змушують рухатися швидше, надихають робити неймовірне і неможливе… Ми програмуємо себе на позитив, на амбітні завдання. Яке, на вашу думку, ставить перед собою завдання країна, котра втратила частину своєї території і є не найбагатшою на старому континенті? Стати лідером Східної і Центральної Європи”,

– сказав Зеленський.

Він вважає, що ця мета цілком досяжна, оскільки багато світових “єдинорогів” починали свій шлях “з божевільних ідей, з кількома працівниками та офісами у власному гаражі”. “Ми пропонуємо стати акціонерами успіху Нової України”, – звернувся український лідер до учасників форуму.

“Що значить не інвестувати в Україну? Це стати Джорджем Беллом, який відмовився купити Гугл за мільйон доларів”,

– заявив президент.

«Ми підготували нову програму, яка буде називатися Investment nanny. Про що це говорить? Кожному інвестору, великій компанії, яка приведе в Україну 100 мільйонів доларів і більше, ми забезпечимо окремий контракт з державою”,

– повідомив Зеленський.

Друга пропозиція від української влади – тим, хто готовий приєднатися до великої приватизації в Україні, нададуть податкові канікули.

«Всім інвеcторам, які готові включитися в велику приватизацію на суму $ 10 млн і більше, ми даємо податкові канікули – ви п’ять років не будете платити податок на прибуток»,

– розповів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 21 січня в Давосі розпочав роботу 50-й Всесвітній економічний форум, в якому беруть участь 3000 учасників з 117 країн, з них 53 – це лідери країн і урядів. Форум триватиме до 24 січня включно. У Давосі експерти висловили думку, що протягом наступних 3-5 років Україна зможе залучити 2,2 млрд доларів інвестицій.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)