Україна з ЄС підписали меморандум про макрофінансову допомогу на 5 млрд євро

Гроші макрофінансової допомоги для України підуть на покриття невідкладних потреб у ліквідності, виплату зарплат і пенсій.

Україна та Євросоюз підписали меморандум про взаєморозуміння щодо надання 5 млрд євро макрофінансової допомоги Україні, передає Banker.ua з посиланням на заяву прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Головний Telegram-канал банкірів

«Це ще один жест рішучості ЄС підтримати Україну у перемозі у цій війні, відновленні та прагненні до європейського майбутнього», – написав Шмигаль у своєму Twitter.

За словами виконавчого заступника голови Єврокомісії Валдіса Домбровскіса, перша частина грошей надійде вже у середині жовтня цього року. Наступні дві частини Україна отримає до кінця 2022 року.

Гроші макрофінансової допомоги для України підуть на покриття невідкладних потреб у ліквідності, виплату зарплат і пенсій, зауважив Домбровскіс.

Читайте також: У Дії запрацював пілот держпрограми доступного кредитування житла

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що Світовий банк анонсував виділення додаткових $530 млн для підтримки уряду України. Кошти допоможуть вирішити негайні потреби, які виникли через вторгнення росії в Україну.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)