Українці можуть проходити верифікацію на криптобіржі Binance через застосунок Дія

Дия

Наразі верифікація через Дію доступна тільки для нових користувачів Binance.

Українцям дозволили проходити верифікацію на криптобіржі Binance через державний застосунок Дія. Для цього потрібно надати криптобіржі цифрову копію паспорта в Дії, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Міністерства цифрової трансформації.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що раніше, щоб верифікуватися на криптоплатформі, користувачам необхідно було фотографувати паспорт і самостійно завантажувати фото в систему.

Наразі верифікація через Дію доступна тільки для нових користувачів Binance. Для зареєстрованих на платформі до 5 вересня 2022 року верифікація через Дію буде доступна згодом.

У Мінцифри акцентують, що для захисту своїх клієнтів та запобігання фінансовим злочинам Binance дотримується суворих правил. Тому верифікувати на платформі актуальні персональні дані є обов’язковим.

Читайте також: ОВДП через “Дію”: кожна облігація матиме назву тимчасово окупованого міста – Федоров

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що український фінтех-стартап Weld Money, банк Unex Bank і компанія Mastercard запустили першу в Україні криптовалютну платіжну картку weld, яка дозволяє розраховуватись криптовалютою за товари та послуги скрізь, де доступні безготівкові оплати.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)