В Україні запустили першу платіжну картку для розрахунків криптовалютою

Цифрову weld card засновано на базі Debit Mastercard та прив’язано до криптовалютного гаманця на платформі Weld Money

Український фінтех-стартап Weld Money, банк Unex Bank та компанія Mastercard запустили першу в Україні криптовалютну платіжну картку weld, яка дозволяє розраховуватися криптовалютою за товари та послуги всюди, де доступні безготівкові оплати, передає Banker.ua з посиланням на пресреліз компанії.

Картку можна додати до Apple Pay, Google Pay та проводити розрахунки без необхідності самостійно конвертувати “крипту” у звичайну валюту. Процес буде відбуватися автоматично. Так, під час розрахунку еквівалентна сума списується з балансу гаманця.

Головний Telegram-канал банкірів

На цьому етапі клієнти мають можливість розраховуватися стейблкоіном USDT, а незабаром буде додано bitcoin та altcoin.

Для користувача процес оплати не відрізняється від звичайного безготівкового розрахунку через POS-термінал або на сайті інтернет-магазину, жодних додаткових дій не потрібно. При оплаті товарів та послуг додаткові комісії не стягуються.

Крім того, клієнти можуть знімати готівкові кошти в банкоматах, що підтримують технологію безконтактної оплати. Також є можливість здійснювати перекази на інші картки. У такому разі сума фіксованої ставки та комісії становитиме 1,5% та 5 грн, повідомили UBR.ua у банку.

Оформити таку віртуальну картку можуть громадяни віком від 21 року за 15 хвилин на платформі Weld Money. При цьому використовують сучасні технології верифікації та ідентифікації клієнтів за допомогою сервісів “Дія”, “Дія.Підпис”.

Випуск картки – безкоштовний. За потреби можна замовити фізичну пластикову картку у відділенні банку.

Читайте також: Якісний продукт: фінтех-стартапи з України, в які інвестують іноземці від початку 2022 року

“Розрахунки криптовалюти – одна з найбільш очікуваних інновацій у платежах для українців, а згідно з нещодавнім дослідженням Mastercard SME Index, кожен десятий підприємець МСБ в Україні вже приймає криптовалюту як оплату за товари або послуги”, – зазначила гендиректор Mastercard в Україні та Молдові Інга Андрєєва.

Зі свого боку, голова правління Unex Bank Іван Світек зазначив, що проект не був легким. Найбільшим викликом виявилося створення криптокартки, використовуючи лише чинні правові конструкції.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Біржа EurocoinPay та Mastercard випустять криптовалютні дебетові картки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)