Українці зможуть купувати облігації, випущені урядом Канади

Кошти від продажу облігацій спрямовано на підтримку українського уряду для виплат пенсій, відновлення енергетики та проходження зими.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила облігації Ukraine Sovereignty Bond, випущені урядом Канади, до обігу на території України, передає Banker.ua з посиланням на сайт НКЦПФР.

Головний Telegram-канал банкірів

Ініціатором подання заяви на допуск цінних паперів іноземного емітента стало ПАТ «Національний депозитарій України».

«Щоб запропонувати канадцям можливість безпосередньо підтримати Україну, урядом Канади випущено п’ятирічні облігації на суму $500 млн, деномінованих у канадських доларах», – зазначили у НКЦПФР.

Кошти спрямовано на підтримку українського уряду для надання основних послуг українцям, таких як пенсії, закупівля палива на зиму, відновлення енергетичної інфраструктури тощо.

Канадці, які беруть участь у Ukraine Sovereignty Bond, фактично купують звичайні облігації уряду Канади зі ставкою 3,245%. Щоб забезпечити інвесторам впевненість у безпеці їхніх коштів, Ukraine Sovereignty Bond також має кредитний рейтинг Канади ААА.

Датою погашення облігацій обрали 24 серпня 2027 року.

Читайте також: Попри активну фазу військових дій Україна показує результат у залученні інвестицій

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що НБУ очікує, що банки інвестують понад 100 млрд грн у бенчмарк-ОВДП за підсумками двох раундів підвищення нормативів обов’язкових резервів банків за поточними рахунками.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)