Укргазбанк віддасть всю рублеву готівку окупантам, які здаватимуться в полон ЗСУ

Укргазбанк

В Укргазбанку вигадали, як мотивувати військових РФ хоча б на єдиний гідний вчинок.

Державний Укргазбанк віддасть всю рублеву готівку окупантам, які наважаться здатися в полон ЗСУ разом зі зброєю та технікою, повідомляє Banker.ua.

В Укргазбанку вигадали, як мотивувати російських військових, які вторглися до незалежної України, хоча б на єдиний гідний вчинок: здатися ЗСУ та здати зброю.

«Всі ми знаємо, що російській армії не вистачає мотивації, тому ми вирішили трохи підштовхнути військових до прийняття вірного рішення та готові заплатити більше грошей, ніж пропонують їм удома. Навіть більше за ту посмертну виплату, на яку спромоглася їхня держава», – пише прес-служба Укргазбанку.

Головний Telegram-канал банкірів

Разом з грошима, зазначається в публікації, військові РФ «отримають шанс врятувати своє життя, яке вони точно втратять, щойно піднімуть зброю в Україні».

«Для цього потрібно небагато: здатися в полон нашим героїчним збройним силам та віддати всю техніку та зброю. Ми розуміємо, що гості ці з далекого минулого, де не працюють платіжні системи Visa та Mastercard, тому виплати гарантуємо лише готівкою. Ці гроші для нас не мають жодної цінності, ну не спалювати ж їх, до того ж це не екологічно!», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, держбанк готовий запропонувати кожному російському загарбнику, який готовий прийняти пропозицію і наважиться здатися в полон зі зброєю та технікою, по 100 тисяч рублів готівкою.

«Отже, звертаємося до російських військових: здавайтесь і здавайте зброю, бо це ваш шанс зробити бодай єдиний гідний вчинок у своєму нікчемному житті та заробити гроші для сім’ї «на цукор»! Сподіваємось, що наші колеги з банківського сектору також підтримають таку ініціативу! Це може бути ще одним вкладом у скарбничку нашої спільної перемоги над ворогом! Разом переможемо! Слава Україні!», – наголошується у публікації.

документ

Читайте також: Вигідне партнерство: як ритейл співпрацює з банками

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами голови НБУ, всі можливості фінансування агресії РФ проти України мають бути перекриті.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)