Уряд хоче спростити та прискорити держрегулювання бізнесу

Законопроєкт, який наразі розглядає Уряд, допоможе зменшити адміністративне та фінансове навантаження на бізнес.

Верховна Рада розпочала ознайомлення із законопроєктом №8058 «Про прискорений перегляд інструментів державного регулювання господарської діяльності”. Ініціатором виступив Кабінет Міністрів, передає Banker.ua з посиланням на сайт парламенту.

Головний Telegram-канал банкірів

Документ, зареєстрований у Раді 19 вересня, має допомогти створити сприятливе середовище для прискореного розвитку діяльності суб’єктів господарювання та економічного зростання України. Зокрема, зможе зменшити адміністративне та фінансове навантаження на бізнес та спростить ведення діяльності. А також забезпечить функціонування бізнесу, наявність товарів та послуг.

Так, законопроєкт пропонує:

  • встановити засади швидкого та якісного перегляду інструментів держрегулювання господарської діяльності;
  • створити Комісію з прискореного перегляду інструментів бізнесу;
  • передбачити порядок діяльності та ухвалення рішень господарської діяльності.

Документом також пропонується встановлення з 1 січня 2023 року на всій території України подвійної вимоги до дії інструментів державного регулювання: мають бути визначені законами та включені до постанови про перелік винятків.

Також з 1 січня 2023 року інструменти держрегулювання госпдіяльності, які не визначено законами та не включено до переліку винятків, вважаються недійсними.

бизнес

Читайте також: Фінтех-стартапи з України, в які інвестують іноземці від початку 2022 року

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що, за даними Мінфіну, відомство розмістило 20 вересня військові облігації на суму 717,9 мільйона гривень. Інвесторам запропонували облігації у гривні під 12-16%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)