В IBox заявили про відновлення роботи мережі терміналів

Компанія заявила, що всі термінали працюють на повну потужність і готові приймати платежі з основних послуг.

Мережа терміналів Айбокс Банку, який знаходиться в процесі ліквідації за рішенням НБУ, відновила роботу, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення пресслужби компанії IBox у Facebook.

Головний Telegram-канал банкірів

За три дні нашій команді вдалося відновити роботу всього парку терміналів, тому вже зараз вони працюють на повну потужність і готові приймати ваші платежі за основними послугами“, – йдеться у заяві.

Послуги доступні для клієнтів monobank, ПУМБ, Sportbank, Unex Bank, ОТП Банку, А-Банку, lifecell, Vodafone Україна, Київстар тощо.

здание НБУ

Читайте також: Місія МВФ, ставка ФРС і 7 млн клієнтів mono: про що пишуть експерти у соцмережах

Нагадаємо, раніше, 7 березня, НБУ ухвалив рішення відкликати ліцензію у Айбокс Банку через системні порушення законодавства. Його керівництво підозрюють у відмиванні тіньових доходів грального бізнесу на суму близько 20 млрд грн. Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку 10 березня вирішила анулювати низку ліцензій фінустанови.

Після інформації про ліквідацію банку у клієнтів Vodafone виникли труднощі з поповненням рахунку без комісії. З такими труднощами зіткнулися клієнти monobank, які раніше безкоштовно поповнювали карти через термінали IBox.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)