В Ощаді можна придбати КАСКО за спрощеною процедурою в кредит чи в розстрочку

На період воєнного стану Ощадбанк спростив процедуру пролонгації автостраховки КАСКО у кредит та розстрочку. Ця пропозиція – для діючих клієнтів, які мають автокредит, умовами договору якого передбачено зобов’язання щорічно продовжувати договір страхування КАСКО.

Якщо раніше для відкриття відновлюваної кредитної лінії на купівлю КАСКО по діючому довгостроковому договору страхування треба було отримати довідку про доходи, з нею прийти до відділення та написати заяву, то зараз цю процедуру можна пройти дистанційно. Клієнту достатньо написати та відсканувати заяву і надати скан разом із рахунком-фактурою від страхової компанії на електронну адресу [email protected]

Після дистанційного погодження клієнту буде відкрито кредитну лінію і вартість страхування надійде на рахунок страхової компанії.

Також стало простіше придбати КАСКО в розстрочку: власними кошти з розбивкою платежів. Зараз для цього не потрібно погодження кредитного комітету банку. Достатньою відпрацювати необхідний режим оплати зі страховою компанією і повідомити банк про придбання страхового поліса.

Більш детальна інформація з приводу цієї пропозиції – за посиланням.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)