В Україні повністю ліквідовано “Грін Банк”, ще по двом банкам завершені виплати

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з’явився запис про те, що неплатоспроможний ПАТ “Грін Банк” був повністю ліквідований. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Вкладники банку отримали 3,7 млн ​​грн, тобто 98,7% всієї гарантованої суми.

Згідно зі статтею 52 Закону вимоги кредиторів до банку, які були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними. Таким чином, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора ПАТ “Грін Банк” припинено.

Також Фонд гарантування повідомляє про завершення 29 січня 2020 року виплат гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна» і ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК».

В рамках виплати гарантованого відшкодування вкладниками ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна» отримано 13,6 млн грн.

В рамках виплати гарантованого відшкодування вкладниками ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» отримано 1 942,83 млн грн, що становить 97,7% від загального гарантованої суми.

Уповноваженою особою ФГВФО були подані документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації ліквідації цих банків як юридичних осіб.

Нагадаємо, в січні Фондом гарантування вкладів фізичних осіб вже була завершена ліквідація ПАТ “Банк “Демарк”.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)