В Україну приїде місія Європейського інвестиційного банку

ЕИБ

Уряд сподівається, що Європейський інвестбанк долучиться до фінансування відновлення України, а також до держпрограми грантової підтримки малого й середнього бізнесу.

Найближчими тижнями до України завітає місія Європейського інвестиційного банку, у ході якої поміж іншим обговорять допомогу малому та середньому бізнесу. Про це в ході розмови домовилися прем’єр-міністр України Денис Шмигаль з президентом ЄІБ Вернером Гойером, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу уряду.

Головний Telegram-канал банкірів

Шмигаль підкреслив, що швидкий процес євроінтеграції України та отримання повноцінного членства покращить співпрацю з ЄІБ, оскільки «це хороша основа для старту нових проєктів відновлення, модернізації та реформування нашої країни». Він додав, що Україні вже цього року потрібно 3,4 млрд доларів, тому що деякі об’єкти інфраструктури необхідно відновити вже зараз.

Уряд сподівається, що Європейський інвестбанк долучиться до фінансування відновлення України, а також до держпрограми грантової підтримки малого й середнього бізнесу.

«Сьогодні держава розуміє, що великі підприємства перебувають під загрозою обстрілів росії. Частина з них уже має пошкоджену або зруйновану інфраструктуру, внаслідок чого багато людей залишилися без роботи. Тож наша мета — швидко створити багато робочих місць, і ми бачимо реалізацію цього завдання в розвитку й створенні мікро, малого й середнього бізнесу», – повідомив Шмигаль.

В ході розмови Гойер ініціював подальше відправлення місії ЄІБ в Україну, під час якої розглядатимуть і такий напрям співпраці.

Читайте також: Ексміністерка соцполітики стала держпредставником в наглядовій раді Укргазбанку

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що, за словами заступника виконавчого директора у Світовому банку Романа Качура, Банк хоче розробити спеціальний інструмент страхування військових ризиків в Україні. На реалізацію ідеї залучатимуться кошти з трастових фондів, про створення яких буде оголошено у жовтні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)