В Renaissance Capital розповіли, валютами яких країн потрібно запасатися вже сьогодні

Одного разу, наприкінці 90-х років, провідний аналітик Renaissance Capital зробив ставку на румунські облігації і заробив загальне визнання.

На думку головного глобального економіста Renaissance Capital Чарлі Робертсона, найбільш привабливими сьогодні є валюти країн, що розвиваються, які найсильніше постраждали під час «коронакризи». Йдеться про бразильський реал, південноафриканський ранд і мексиканський песо, передає Banker.ua.

Робертсон вважає, що згадані вище валюти можуть стати найкращим джерелом заробітку з тих, які були доступні в останні десятиліття.

Так, незважаючи на те, що поточна криза вже підштовхнула Південну Африку, Мексику і Бразилію до історичних мінімумів, Чарлі Робертсон не сумнівається в тому, що зовсім скоро МВФ і Всесвітній банк нададуть таким країнам потужну фінансову підтримку.

Варто зазначити, що головний глобальний економіст Renaissance Capital наприкінці 90-х років зробив ставку на румунські облігації, а в 2016-му – на південноафриканський ранд, і заробив визнання. Хоча часто прогнози Робертсона стосовно ринків, що розвиваються, суперечать загальним припущенням.

Читайте також: «Банківська система ліквідна та готова до кризи». Руслан Співак (Райффайзен Банк Аваль) про виклики в роботі банків у нових реаліях

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що за останні 2 місяці кількість доларових мільйонерів у світі скоротилася на 20%. Якщо в січні 2020 року їх налічувалося 2,816 тисяч, то на сьогоднішній день мільйонерів залишилося «всього» 2,253 тисяч.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)