Верховний Суд скасував рішення на користь НЗФ у справі ПриватБанку

судейский молоток

Відповідне рішення Верховний Суд ухвалив 17 травня, направивши справу на новий розгляд до Господарського суду Києва

Верховний Суд частково задовольнив касаційну скаргу ПриватБанку у справі за позовом “Нікопольського заводу феросплавів” (НЗФ), скасувавши рішення попередніх інстанцій на користь підприємства Ігоря Коломойського, передає Banker з посиланням на пресслужбу банку.

Головний Telegram-канал банкірів

“У цій справі НЗФ вимагає припинення зобов’язань за чотирма кредитними договорами із ПриватБанком, посилаючись на начебто його повне та належне виконання. Йдеться про кредит, що є елементом складної схеми виведення коштів ПриватБанку, яка наразі досліджується Канцлерським судом штату Делавер (США).

государственный ПриватБанк

Читайте також: Яким чином банки допомагають українському бізнесу під час війни. Інфографіка

“Колишні власники використовують рішення українських судів у цій справі з метою обґрунтування нібито неможливості розгляду американського та ізраїльського позовів “Приватбанку” судами відповідних країн, а також неможливості розгляду американськими судами позовів Міністерства юстиції США про цивільну конфіскацію активів, набутих злочинним шляхом”, – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Фонд гарантування повідомив, скільки надійшло на рахунки банків у квітні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)