Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Інвестори позбавляються активів країн, що розвиваються: де найбільший відтік капіталу
Всього біржові фонди акцій країн, що розвиваються, зафіксували відтік капіталу обсягом $504 млн, а фонди облігацій ЕМ – $120,2 млн.
Протягом минулого тижня біржові інвестиційні фонди зафіксували відтік капіталу, обсяг якого перевищив $620 млн. При цьому чистий відтік фіксується другий тиждень поспіль і з початку поточного року сягнув $17,9 млрд, передає Banker.ua, посилаючись на матеріали Bloomberg.
Так, майже третина сукупного відтоку капіталу припала на iShares MSCI China ETF, (MCHI) з активами $5,5 млрд. Йдеться про великий американський ETF, орієнтований на акції компаній з КНР. Чистий відтік тут склав $206 млн.
Всього біржові фонди акцій країн, що розвиваються, зафіксували відтік капіталу обсягом $504 млн, а фонди облігацій ЕМ – $120,2 млн.
При цьому в АТР максимальний приплив капіталу припав на В’єтнам, а наймасштабніший відтік на Китай/Гонконг.
В Америці найбільший приплив капіталу було зафіксовано у Мексиці, а найбільший відтік – в Колумбії.
Що ж стосується Близького Сходу, Європи і Африки, то тут максимальний приплив капіталу за ПАР, а відтік – за Саудівською Аравією.
Читайте також: Депозит в банківських металах: що це і де відкрити
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що після затвердження нової програми співпраці з МВФ агентство Moody’s переглянуло рейтинг України, підвищивши його з рівня Caa1 до B3.
Коментарі (0)