ico
Нд, 26 Вер
USD 26.6422 ico
EUR 31.2153 ico
RUB 0.36494 ico
RU
USD 26.6422 ico
EUR 31.2153 ico
RUB 0.36494 ico

Нацбанк анонсував випуск нової пам’ятної монети. ФОТО

НБУ випустить 20 000 пам’ятних монет «Чорнобиль. Відродження. Кінь Пржевальського», виконаних з нейзильберу.

НБУ вводить в обіг нову пам’ятну монету номіналом 5 гривень, присвячену одному з червонокнижних представників фауни, передає Banker.ua.

Пам’ятна монета «Чорнобиль. Відродження. Кінь Пржевальського», виконана з нейзильберу, вводиться в обіг з 29 липня. Виріб, маса якого становить 16,54 г, а діаметр – 35 мм, випущено тиражем 20 000 примірників.

Підпишись на наш Telegram
Тільки найважливіше і цікавіше

У верхній частині аверсу монети розташовано малий Державний Герб з написом УКРАЇНА і зазначенням номіналу «5 гривень». У центральній частині виробу – колесо життя, що символізує відродження природи, зі стилізованим міжнародним знаком «Радіаційна загроза» в оточенні листя і зображень видів тварин, що живуть в 30-кілометровій зоні відчуження.

Зовнішнє коло включає написи «Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник», CHORNOBYL RADIATION AND ECOLOGICAL BIOSPHERE RESERVE, «2021» і логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

Реверс монети прикрашений зображенням коня Пржевальського на тлі пейзажу з написами «кінь/Пржевальського/EQUUS FERUS PRZEWALSKII» і малюнком у верхній частині, що включає фігури коня і лоша.

Також колекціонери зможуть придбати монету в подарунковій упаковці, повідомляється на сайті НБУ.

Читайте також: Дрібні витрати: ТОП-5 банківських карток для дітей

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 22 липня Нацбанк ввів в обіг п’ятигривневу пам’ятну монету, присвячену маякам України.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×