Найбільший виробник діамантів потрапив до списку спонсорів війни

Індія є найбільшим у світі центром виробництва діамантів – 95% від світового показника.

Національне агентство із запобігання корупції внесло одну з найбільших у світі компаній з виробництва та експорту діамантів Shree Ramkrishna Exports (SRK) до переліку міжнародних спонсорів війни. Індійська компанія продовжує закуповувати алмази у росії, попри санкції у цій сфері, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення НАЗК.

Головний Telegram-канал банкірів

У 2023 році компанія втричі збільшила закупівлю російських алмазів порівняно з 2021-м. Тільки за перше півріччя закупила продукції на 132 млн доларів.

“Індія є найбільшим у світі центром виробництва діамантів – 95% від світового показника. Приблизно три чверті алмазів надходять із росії, але до них не додають жодних офіційних документів, які б підтвердили походження”, – зазначили у НАЗК.

SRK має річний дохід понад 1,3 млрд доларів. Компанія виконує ограновування, полірування, класифікацію та експортує діаманти.

Попри міжнародні санкції проти найбільшого добувача алмазів у світі, російської “Алроси”, SRK продовжила співпрацювати з рф. Компанія укладає “таємні угоди” щодо купівлі дорогоцінного каміння на сотні мільйонів доларів, додали в НАЗК.

Читайте також: Ринок праці фінансистів: поточна ситуація та виклики.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що PepsiCo та Mars внесли до списку спонсорів війни.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)