Visa анонсувала запуск криптовалютної картки

Visa

У Visa заявили про намір продовжувати розвивати стратегію підтримки криптоіндустрії.

Міжнародна платіжна система Visa анонсувала запуск криптовалютної картки, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Noworries.

Visa націлилася на надання якомога більшій кількості людей можливості використовувати цифрові валюти через свою платіжну мережу.

У рамках реалізації цієї стратегії міжнародна платіжна система оголосила про запуск у Латинській Америці банківських карток, які підтримуватимуть криптовалютні платежі.

Про намір продовжувати розвивати стратегію підтримки криптоіндустрії заявила старший віце-президент з інновацій компанії Ромін Зельцер. За її словами, криптовалютна екосистема продовжує розвиватися та розширюватися в Латинській Америці за рахунок нарощування інвестицій у цю сферу, великої кількості варіантів використання та широкого прийняття цифрових валют споживачами.

Так, згідно з даними Visa, запуск нового продукту буде здійснено у партнерстві з такими латиноамериканськими стартапами, як Satoshi Tango, Afterbank, Lemon Cash та Zro Bank.

Власники таких карток отримають можливість:

  • розплачуватися цифровими валютами,
  • купувати криптоактиви на майданчиках, що підтримують платіжну систему Visa,
  • отримувати повернення коштів за купівлю у Bitcoin.
Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що раніше платіжна система Mastercard розширила свою платіжну мережу для ринку незмінних токенів і Web3.

Компанія у співпраці з найбільшим криптокредитором Nexo запустила платіжну картку Nexo Card із підтримкою криптовалюти. Власники нової картки можуть витрачати криптовалюту, не продаючи її: Nexo Card працює як кредитка, а криптовалюта на рахунках користувачів є заставою за кредитні кошти.

Картка не вимагає внесення мінімальних платежів, її власники не сплачують щомісячні комісії чи кошти за «простоювання».

биометрия

Читайте також: Відповіді на п’ять запитань, що хвилюють банки та фінсектор у період воєнного стану

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що СЕО біржі BitMEX Артур Хейс попереджає про нову фазу ослаблення Bitcoin, у яку ринок вступить орієнтовно 30 червня.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)