Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Волл-стріт в «зеленій зоні»: ключові індекси злетіли на свіжих коментарях ФРС США
У середу папери Amazon злетіли в ціні на 0,2% після повідомлень про плани щодо купівлі рітейлером кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer.
26 травня Уолл-стріт закрився в «зеленій зоні» на тлі коментарів ФРС США щодо подальшої монетарної політики регулятора: американські індекси зросли в межах 0,03-0,59%, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, в середу DJIA зміцнився до 34323,05 пункту (+ 0,03%), S&P 500 піднявся до 4195,99 пункту (+ 0,19%), тоді як Nasdaq Composite зріс до 13738 пунктів, додавши 0,59%.
Вчорашньому зростанню ключових індексів США сприяли заяви керівництва Федрезерву щодо планів регулятора відносно уповільнення темпів купівлі облігацій у міру підвищення економічної активності в країні і зниження рівня безробіття.
При цьому, уточнили в ФРС, про посилення монетарної політики поки що не йдеться: процентні ставки будуть залишатися в межах нуля.
Папери Amazon за підсумками вчорашніх торгів злетіли в ціні на 0,2% після повідомлень про плани відносно купівлі рітейлером кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer, тоді як котирування Urban Outfitters злетіли більш ніж на 9% після публікації звіту про прибуток компанії в I кварталі.
Акції Dick’s Sporting Goods в середу подорожчали на 16,9%, в той час як папери автовиробника Ford додали протягом сесії 8,5%, а котирування GameStop піднялися на 13%.
Що ж стосується бірж Азіатсько-Тихоокеанського регіону, то тут 27 травня не спостерігається єдиної динаміки: Shanghai Composite піднявся на 0,18%, Shenzhen Composite зріс на 0,45%, S&P/ASX 200 злетів на 0,27%, Hang Seng Index просів на 0,1%, KOSPI опустився на 0,07%, а Nikkei 225 впав на старті торгів на 0,51%.
Читайте також: СПЕКА НАБЛИЖАЄТЬСЯ: найгарячіші акції від українських банків на травень-червень
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними Bank of America, нинішня ситуація на ринку акцій схожа з тією, що спостерігалася наприкінці 60-х минулого століття, коли капітал «перетікав» з паперів зростання в акції вартості. Це відбувалося в 1968 році, а вже в 1969-му, нагадують в BofA, індекс S&P 500 помітно просів, а волатильність підскочила майже на 100%.
Коментарі (0)