Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Воєнний стан: НБУ скасував низку тарифів на послуги НПС «ПРОСТІР»
Нацбанк оприлюднив перелік послуг, що тимчасово стануть для клієнтів НПС «ПРОСТІР» безкоштовними.
Для підтримки учасників та партнерів платіжної системи «ПРОСТІР», а також для забезпечення безперервності її функціонування у період дії воєнного стану НБУ скасував низку тарифів на послуги НПС, повідомляє Banker.ua.
Згідно з повідомленням прес-служби регулятора, під час дії воєнного стану Нацбанк не стягуватиме плату за низку послуг, що надаються клієнтам НПС «ПРОСТІР».
Так, зазначають у НБУ, безкоштовним у період дії воєнного стану буде супровід учасників та незалежних процесингових центрів, які підключені до Центрального маршрутизатора та розрахунково-клірингового центру НПС «ПРОСТІР». Раніше, нагадують у Нацбанку, за надання цієї послуги стягувалася щомісячна плата.
Крім того, під час дії воєнного стану не братимуть оплату за супровід ПЗ сервера авторизації. У мирний час клієнти НПС «ПРОСТІР» вносили плату за цю послугу щомісяця (кожний комплект).
Плюс в умовах воєнного стану Нацбанк не стягуватиме плату за надання інформаційних виписок засобами електронної пошти. Раніше, нагадують у НБУ, стягувалась плата за кожен КБ даних.
І, нарешті, безкоштовними для клієнтів НПС «ПРОСТІР» під час дії воєнного стану будуть інформаційні послуги, які надаються інформаційним еквайрам за перевірку, маршрутизацію та обробку даних. Насамперед стягувалася щомісячна плата за кожен пристрій-джерело первинної інформації, дані з якого оброблялися протягом місяця.
Плата за решту послуг та операцій, що надаються або здійснюються НБУ в НПС «ПРОСТІР», залишається незмінною.
Читайте також: Хранителі даних: ринок дата-центрів стрімко зростає
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами заступника голови НБУ Сергія Ніколайчука, введення обмежень на зняття валюти з гривневих рахунків за кордоном покликане обмежити масштабний відтік капіталу з України.
Коментарі (0)