У ФГВФО пояснили, як працюватимуть в умовах воєнного стану

documents

Автоматизована система виплат, до якої підключено 12 банків-агентів, працює у звичайному режимі.

В умовах військового стану Фонд гарантування вкладів продовжує працювати у штатному режимі. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО, інформує Banker.ua.

ФГВФО здійснює гарантовані виплати на адресу вкладників збанкрутілих фінустанов у штатному режимі, але з обмеженнями на зняття готівки в межах 100 000 гривень на добу (з урахуванням Положення, затвердженого Нацбанком).

Так, зазначає Фонд гарантування вкладів, автоматизована система виплат, до якої підключено 12 банків-агентів, на сьогоднішній день працює у звичайному режимі.

У ФГВФО нагадують, що банками-агентами, підключеними до Системи, є три державні фінустанови (Укргазбанк, Ощадбанк та ПриватБанк), а також Альфа-Банк, ПУМБ, Ідея Банк, Універсал Банк, ПравексБанк, Банк інвестицій та заощаджень, Кредобанк, Таском банк «Південний».

Головний Telegram-канал банкірів

При цьому прийом громадян фахівцями Фонду гарантування вкладів вирішили тимчасово зупинити. Працівники інформаційно-консультаційного центру ФГВФО готові відповідати на питання, що стосуються неплатоспроможних банків та діяльності Фонду, через соціальні мережі.

Про терміни поновлення прийому громадян та про відновлення роботи ФГВФО у повному обсязі прес-служба Фонду повідомить на офіційному сайті та на сторінках у соцмережах.

Крім того, у ФГВФО запевнили, що всі персональні дані та інша інформація, розпорядником якої є Фонд гарантування вкладів, на сьогоднішній день збережена та захищена.

Йдеться про інформацію щодо гарантованих виплат, погашення вимог кредиторів та боргів громадян за кредитами перед неплатоспроможними фінустановами, додають у ФГВФО.

Negotiations

Читайте також: Перегрівання ринку платіжних карток: чим ще можуть здивувати банки

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Нацбанк відкрив спеціальний мультивалютний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)