Євро впав до долара до чотиримісячного мінімуму: до якої позначки може ослабнути «європеєць»

Інвестори вже починають фіксувати прибуток перед Великоднем, і на початку квітня корекція на ринках може стати більш відчутною, попереджають в Mizuho Securities.

Європейська валюта продовжує дешевшати відносно долара: в середу, після того, як Німеччина оголосила про продовження локдауну, пара EUR/USD досягла чотиримісячного мінімуму, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, 24 березня євро до долара подешевшав до мінімуму з кінця листопада, опустившись до 1,1812 EUR/USD, після чого відкотився до позначки 1,1837.

Зниження вартості європейської валюти сьогодні викликало посилення карантинних обмежень в низці країн ЄС, тоді як більш глибокому падінню завадила публікація позитивної статистики з єврозони, згідно з якою PMI в промисловості та сфері послуг в регіоні в березні зріс з лютневих 48,8 до 52,5 пункту.

За словами експертів Commerzbank, локдауни і проблеми з вакцинацією в Європі на тлі стрімкого відновлення американської економіки можуть спровокувати ослаблення євро до долара до 1,18 EUR/USD і нижче.

Варто зазначити, що під час вчорашнього виступу в Палаті представників міністр фінансів США Джаннет Йеллен оголосила про підготовку нового пакету стимулів для американської економіки, а голова ФРС Джером Пауелл зазначив, що виділення $1,9 трлн в рамках «пакету Байдена» не стане причиною надмірного прискорення інфляції.

За словами аналітиків Nordea, прогнози зростання економіки США, поточна позиція Федрезерву і висока прибутковість трежеріс говорять на користь подальшого зростання вартості американської валюти.

Що ж стосується інших валют, то пара USD/JPY вдень 24 березня зросла до позначки 108,69, «австралієць» впав до долара до 0,7589 AUD/USD (- 0,4%), а британський фунт подешевшав до 1,3684 GBP/USD, втративши 0,5% вартості.

У Mizuho Securities вважають, що інвестори вже починають фіксувати прибуток перед Великоднем, і на початку квітня корекція на ринках може стати більш відчутною.

Індекс американської валюти в середу зріс до 92,42 пункту (+0,1%).

Читайте також: Кирило Чихрадзе (Blockchain Crystal): «Банки України почнуть відстежувати та регулювати криптотранзакції»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів Goldman Sachs, у 2021 році найважливішим чинником для валют «Великої десятки» стане розбіжність в грошово-кредитних політиках центробанків.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)