Запуск аналога monobank у Польщі відклали: на передзамовленні вже 230 000 клієнтів

Про те, що запуск проекту відкладається, повідомив співзасновник українського цифрового банку. Гороховський вказав на “незалежні від нас обставини”.

Вихід українського віртуального monobank на польський ринок затримується. Запуск проекту під назвою stereo відкладається “на невизначений термін” через “незалежні від нас обставини”. Про це повідомив співзасновник цифрового банку Олег Гороховський, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Він додав, що проект повністю готовий до запуску в сусідній країні, а 24 травня вдалося успішно пройти сертифікацію Apple Pay.

“Понад 230 000 клієнтів чекають на запуск stereo в Польщі, і ми продовжуємо працювати над тим, щоб це стало можливим”, – написав Гороховський в Telegram.

У листопаді 2022 року власник Універсал Банку, на базі якого створено monobank, Сергій Тігіпко анонсував вихід monobank на ринок Польщі. Який банк виступить партнером, він не уточнив.

У січні 2023 року з’явилася заява Гороховського. Він повідомив про плани вийти на польський ринок та відкриття передзамовлення. За його словами, насамперед новий банк буде розрахований на переселенців з України, яких на той момент у Польщі було близько 3 млн осіб.

Крім того, творці проекту мають намір залучити поляків та “здивувати їх українським рівнем банківського сервісу”.

Зареєструватись у мобільному банку можна буде дистанційно через “Дію”. Для цього знадобиться також PESEL (номер запису в польській системі реєстрації населення).

Читайте також: Крізь випробування: якими стали банки за час війни. Частина 1

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що monobank збільшив кількість клієнтів, але скоротив видачу кредитів.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)