Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Аналітик назвав активи, які здатні захистити від інфляції
Експерт рекомендує обирати активи з огляду на власну толерантність до ризику.
Аналітик Джейкоб Волінські опублікував на FXStreet.com перелік активів, які можуть виступати у якості надійного захисту капіталу від інфляції, повідомляє Banker.ua.
У якості одного з ключових варіантів для хеджування Джейкоб Волінські вказує старе добре золото, яке вважається основною складовою інвестпортфеля вже протягом не одного покоління.
Аналітик нагадує, що в умовах інфляційного тиску країни використовують золоті запаси для підтримки платоспроможності, а уряди й інвестори розглядають «жовтий метал» як альтернативну форму валюти в умовах падіння фіатної.
Ще одним металом, який, на думку Волінські, здатний захистити інвесторський портфель, є срібло. Цей актив сьогодні користується підвищеним попитом; до того ж, срібло є більш доступним для формування портфеля через свою відносну дешевизну.
Не залишив без уваги фахівець і Bitcoin, який багато інвесторів вибирають на тлі втрати довіри до фіатних валют. На думку Джейкоба Волінські, незважаючи на те, що курс першої криптовалюти схильний до значних коливань, у довгостроковій перспективі ВТС може стати одним з найбільш ефективних для інвестування активів.
Нерухомість, яка також увійшла до переліку найкращих способів хеджування, зазначає експерт, постійно дорожчає, оскільки люди готові платити за дах над головою будь-які гроші. Після подій 2008 року, за словами Волінські, квартири та будинки значно подорожчали, і ціни на нерухомість продовжують підвищуватися, що свідчить про те, що зберігати багатство в квадратних метрах, – не така вже й погана ідея.
П’ятірку найбільш успішних для захисту від інфляції активів за версією Волінські замикають облігації, які також добре працюють у періоди розгулу інфляції.
До того ж аналітик рекомендує інвесторам обирати активи, враховуючи персональну толерантність до ризику, а також якнайчастіше переглядати портфель відповідно до поточного бюджету та власних цілей.
Читайте також: Хто кого купив: огляд головних банківських угод 2021 року
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків інвесткомпанії Invesco, вартість Bitcoin вже в 2022 році може опуститися до 30 000 доларів за монету і нижче. Поточне здешевлення ВТС фахівці називають нічим іншим, як «здуванням бульбашки криптовалюти».
Коментарі (0)