Заявки на участь в програмі «Доступні кредити 5-7-9%» подали 5 комерційних банків

Рада Фонду розвитку підприємництва незабаром розгляне заявки від 5 банків як потенційних уповноважених банків щодо забезпечення доступними кредитами 5-7-9% малих підприємців. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів.

«Фонд розвитку підприємництва є фактичним виконавцем державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» згідно з рішенням Уряду від 24 січня 2020 року. Саме Фонд уповноважений залучати банки до програми і підписувати з ними відповідні угоди, а не Кабінет міністрів. Фонд почав роботу з банками ще 11 грудня 2019 року. Умови участі однакові для всіх банків, інформація про ці умови викладена в Порядку надання фінансової державної підтримки, який був затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 № 28», – пояснив директор Офісу адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва Мінфіну Руслан Гашев.

5 банків саме зараз завершують підготовчі процедури і скоро будуть розглянуті Радою Фонду в якості потенційних уповноважених банків.

Щоб банк став учасником Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», йому потрібно звернутися до Фонду розвитку підприємництва двома способами. Або особисто передати пакет документів за адресою місто Київ, вулиця Отто Шмідта 26 або переслати лист на юридичну адресу Фонду: м Київ, вул. Інститутська 9.

Після цього Фонд розгляне звернення, вивчить подані документи і прийме рішення про приєднання банку до списку учасників цієї програми.

Остаточне рішення про прийняття банку приймає Рада Фонду. Якщо рішення Ради Фонду позитивне, Фонд укладає з банком договір. Його форма затверджена Радою Фонду, тому він не відрізняється від договорів, які вже підписані з іншими банками.

Якщо банк не хоче надавати інформацію про свій портфель і іншу конфіденційну інформацію до укладення договору, з банком можуть укласти угоду про нерозголошення інформації. Для цього банк звертається до Фонду з відповідним проханням.

Нагадаємо, раніше голова правління Райффайзен Банк Аваль Олександр Писарук заявив, що банк хотів би приєднатися до Програми, але «не отримав проект договору з урядом».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)