Зміни в складі Правління Альфа-Банку Україна

Згідно з рішенням Наглядової ради Альфа-Банку Україна до складу Правління внесені зміни. З 28 грудня 2019 року до складу Правління введена Світлана Черкай, директор з продажу та дистрибуції Альфа-Банку Україна.

У складі Правління Світлана Черкай буде відповідати за продаж та дистрибуцію, перехресні продажі, а також за розвиток приватного банкінгу під брендом A-Club.

Світлана Черкай працює в банківській сфері вже більше 20 років і має глибокої професійної експертизою в області роздрібних продажів. До того як приєднатися до команди Альфа-Банку Україна у вересні 2014 року, Світлана обіймала посади директора з продажу та члена правління в «Піреус Банку МКБ», очолювала роздрібний бізнес і входила до складу правління «Ерсте Банку» і працювала на керівних посадах в банку «Аваль».

Світлана Черкай здобула вищу освіту в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Фінанси і Кредит». З 2008 по 2010 рр. проходила навчання за спеціальною програмою розвитку топ-менеджменту Інституту економіки та бізнесу (м.Відень, Австрія).


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)