Золото наближається до позначки $1950: експерти озвучили нові прогнози

Інвестори, які упустили шанс взяти участь в ралі золота, зараз намагаються застрахуватися від падіння долара за рахунок срібла, зазначають в UBS Group AG.

Ціни на золото знову пішли вгору: учасники ринку і експерти очікують на підсумки сьогоднішнього засідання ФРС США, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці 29 липня серпневий ф’ючерс на золото подорожчав на 0,14% (+$2,8), досягнувши $1947,4 за тройську унцію. Ціна вересневого ф’ючерсу на срібло при цьому впала на 0,09%, опустившись до $24,227.

Увага учасників ринку сьогодні зосереджена на підсумках засідання ФРС США: згідно з прогнозами аналітиків, Федрезерв збереже ставки на рівні 0-0,25%, що посприяє підтримці золота.

Незважаючи на коливання цін, які спостерігаються в останні дні, експерти налаштовані на подальше зростання цін на дорогоцінні метали.

На думку Уейна Гордона з UBS Group AG, поєднання таких факторів, як падіння долара і збереження негативних реальних ставок, забезпечує подальше подорожчання золота.

У той же час, інвестори, які упустили шанс взяти участь в ралі золота, зараз намагаються застрахуватися від падіння долара і зниження реальних ставок за рахунок срібла, додає експерт.

При цьому, зазначає Гордон, волатильність срібла вдвічі перевищує волатильність золота, тому останнє й досі залишається найбезпечнішим «притулком» для інвесторів.

Варто також зазначити, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 718.6431 гривень, грам срібла оцінюється в 21.0845 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 829.6412 грн/грам, а паладію – 2 038.8551 грн/грам.

Читайте також: Дмитро Горабчев (BGB Advisors Inc.): “Україна-привабливий регіон для інвесторів»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків BofA, швидке наближення ВВП Китаю до американського рівня може спровокувати серйозний геополітичний зсув. Це, в свою чергу, може підняти ціни на золото в наступні 18 місяців до $3000.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)