Як змінюються ціни на золото після досягнення багатомісячного максимуму: ЦИФРИ

Stack of gold bars

В якому разі ціни на золото можуть піднятися до позначок $1900-1916 за унцію.

Золото перейшло до корекції після досягнення багатомісячного максимуму на рівні $1879 за унцію, повідомляє Banker.ua з посиланням на дані торгів.

Вранці у вівторок золото зросло в ціні на зростанні геополітичної напруженості та ослабленні доларового індексу: у моменті котирування металу злітали до позначки $1879,3 за унцію.

Ближче до обіду вартість активу почала просідати в рамках корекції та станом на 12:10 досягла $1.856,40 (-0,70% від початку сесії). Срібло у вівторок торгується за $23,440: метал встиг подешевшати на 1,71%.

Ринок дорогоцінних металів черпає підтримку в геополітичних загрозах і побоюваннях інвесторів щодо перспектив агресивного посилення політики ФРС США.

У OANDA зазначають, що у разі «будь-якого руху військ РФ» золото може продемонструвати цінове ралі вище за позначку $1900 за унцію.

Головний Telegram-канал банкірів

Головний технічний стратег SKCharting Суніл Діксіт вважає, що у разі, якщо в умовах будь-якої корекції «жовтий метал» утримається вище за підтримку на рівні $1825-1843, ціни на золото можуть досягти позначок $1900-1916.

На думку експертів, цього року інвестиції в золото можуть піти на спад. Проте Центробанки продовжать поповнювати свої запаси, та й попит із боку споживачів залишиться на високому рівні.

Чисті покупки золота центробанками у 2021 році склали 463 тонни (у першому півріччі держбанки придбали 324 тонни), тоді як роком раніше показник був зафіксований на рівні 255 тонн. У жовтні-грудні минулого року покупки склали 48 тонн, що стало найнижчим квартальним показником з III кварталу 2010-го.

gold bars

Читайте також: Тетяна Путінцева (КомІнБанк): «Найвища майстерність у наданні послуг – не тільки надавати те, за чим звернувся клієнт, але й випереджати його бажання»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що експерти австралійської банківської групи ANZ Bank спрогнозували вартість золота до кінця I кварталу 2022-го на рівні $1,800 за унцію.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)