Золото продовжує дешевшати: в Credit Suisse допускають зниження ціни до $1670 за унцію

Навіть в разі зростання прибутковості держоблігацій США до 2% інвесторам слід продовжувати вкладати кошти в дорогоцінні метали, вважають в Mobius Capital Partners.

Золото дешевшає на тлі відновлення ралі долара і зростання прибутковості американських держоблігацій: 22 марта метал торгується трохи вище $1733 за унцію, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці в понеділок квітневий ф’ючерс на золото подешевшав до $1733,25 (-0,49%), тоді як ціна травневого ф’ючерсу на срібло впала до $25,663 (-2,5%).

Дорогоцінні метали дешевшають на тлі зростання курсу долара, індекс якого встиг злетіти до 92 пункту (+0,1%).

Стратеги Credit Suisse вважають, що через зміцнення долара і зростання прибутковості держоблігацій США ціна золота $1765,61 за унцію залишатиметься локальним максимумом досить тривалий час.

Так, експерти швейцарського банку припускають падіння вартості «жовтого металу» до $1670 в кращому випадку і до $1620 в гіршому.

При цьому глава Mobius Capital Partners Марк Мобіус вважає, що навіть у разі зростання прибутковості держоблігацій США до 2% інвесторам слід продовжувати вкладати кошти в дорогоцінні метали. Експерт, як і його колега з US Global Investors, радить включити в портфель близько 10% інвестиційних дорогоцінних металів.

«Перш за все, важливо володіти золотом», – зазначає Мобіус, додаючи, що зростання прибутковості держоблігацій США до 2% – не такий вже високий показник, щоб до даного активу звернулося багато інвесторів.

Зазначимо також, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 546.5581 гривень, грам срібла оцінюється в 23.3141 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 1 052.9050 грн/грам, а паладію – 2 332.1310 грн/грам.

Читайте також: Анна Онищенко: «Сила українського фінансового ринку – у швидкості реакції»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів Deutsche Bank, вартість унції золота в поточному році опуститься до $1500. Настільки песимістичний прогноз німецьких аналітиків обумовлений зниженням інвестиційного попиту на метал, який протягом року встиг впасти майже на третину.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)