В Україні спостерігається зростання попиту на використання Системи BankID НБУ

BankID

За I квартал 2024 року було здійснено 16,1 млн успішних електронних ідентифікацій в Системі BankID НБУ.

Нацбанк спостерігає постійне зростання попиту на використання Системи BankID НБУ як способу віддаленої ідентифікації та верифікації користувачів для отримання доступу до широкого спектру дистанційних послуг в Україні, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу регулятора.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що за І квартал 2024 року загальна кількість успішних електронних ідентифікацій, які були здійснені з використанням Системи BankID НБУ, становила 16,1 млн, що на 16% більше, ніж у IV кварталі 2023 року. Наразі це найбільша кількість успішних ідентифікацій за квартальний період з початку роботи системи.

Упродовж I кварталу 2024 року до системи підключено вісім нових абонентів – надавачів послуг. Йдеться про небанківські фінансові установи, які працюють у сфері онлайн-кредитування.

Наразі Система BankID НБУ налічує 142 учасники: 38 банків-ідентифікаторів та 104 абоненти – надавачі послуг.

В регуляторі додають, що вони не зупиняються на досягнутому та продовжують дбати про ефективний розвиток системи.

“Ми працюємо над упровадженням нового функціоналу – автоматизованою процедурою розгляду спорів, що буде доступною в особистому кабінеті абонента. Це має суттєво спростити взаємодію між комерційними абонентами в частині оскарження електронних ідентифікацій. Діалог між надавачем послуг і банком-ідентифікатором відбуватиметься в зручному електронному середовищі”, – сказала заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку Ольга Василєва.

Читайте також: Володимир Рябошлик, УСПП: «Визнавши, що прискорене зниження інфляції забезпечили зовнішні допомоги, корекція відсоткових ставок стає реальною»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Мінфін залучив понад $3 млрд внутрішніх запозичень для покриття дефіциту бюджету.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)