Аудитори зі США перевірять використання Україною допомоги

флаги Украины и США

Вони прибудуть до Києва разом із консультантами Світового банку та Deloitte

До Києва прибули інспектори Державного департаменту США, Міноборони та Агентства з міжнародного розвитку USAID для нагляду за використанням наданої Україні допомоги, передає Banker з посиланням на посолки США в Україні Бріджіт Брінк.

Головний Telegram-канал банкірів

«Тепло привітала Офіс генерального інспектора Державного департаменту, генерального інспектора Міністерства оборони та Офіс генерального інспектора USAID, які прибули із чітким графіком зустрічей і метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні. Ми дотримуємося найвищих стандартів підзвітності та всебічного нагляду за допомогою, що надається США» , – написала Брінк.

Напередодні заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд зазначала, що прибуття аудиторів до Києва має «підтримати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні».

За даними СNN, її коментарі прозвучали на тлі того, що члени Конгресу від Республіканської партії заявили про бажання вжити додаткових зусиль з нагляду, коли йдеться про підтримку України США.

Раніше цього тижня Державний департамент заявив, що їм «невідомо про участь будь-якої допомоги США» в корупційному скандалі в українському уряді, який призвів до відставки заступника міністра оборони країни.

доллары и флаг США

Читайте також: Попри активну фазу військових дій Україна показує результат у залученні інвестицій

У листопаді Пентагон повідомляв, що американські військові проводять інспекції в Україні, щоб переконатися, що Україна належним чином використовує зброю, надану союзниками. У грудні у Пентагоні заявили, що США не мають інформації про те, що надана Україні зброя використовується не за призначенням.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що бізнес отримав 19 млрд грн відшкодування ПДВ.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)