У BofA заговорили про майбутнє зміцнення долара: що допоможе USD

Індекс долара США сьогодні просів на 0,13%, опустившись до 90,84 пункту.

Значні вливання в американську економіку можуть забезпечити підтримку долару не тільки в 2021-му, але й в 2022 році. Такий прогноз на днях озвучили експерти Bank of America, передає Banker.ua.

За словами аналітиків BofA, незважаючи на те, що виділення стимулів під час відновлення глобальної економіки не є позитивом для такого активу-притулку, як долар, обсяг вливань, в порівнянні з підтримкою з боку урядів інших країн, вказує на перевагу американської економіки. В кінцевому підсумку, зазначають експерти, це спонукає ФРС проводити менш «голубину» політику, що в результаті підніме вартість USD.

У той же час, в п’ятницю 7 травня американська валюта залишається під тиском на тлі очікувань учасників ринку на свіжу статистику щодо зайнятості в США: аналітики прогнозують, що дані, які, як очікується, повинні свідчити про працевлаштування мільйона робочих в квітні, збільшать апетит інвесторів до ризику.

Згідно з даними торгів, курс євро до долара сьогодні зріс до 1,2077 EUR/USD. Підтримку європейській валюті в п’ятницю надає статистика з Німеччини, згідно з якою обсяг промвиробництва в країні протягом березня зріс на 2,5% (замість очікуваних 2,3%).

Курс американської валюти до ієни сьогодні вдень піднявся до 109,12 USD/JPY, тоді як пара GBP/USD 7 травня зросла до позначки 1,3911 на тлі заяви британського регулятора про очікуване зростання британської економіки в 2021 році до максимальних значень з часів Другої світової.

Юань зміцнився до долара до більш ніж двомісячного максимуму, тоді як австралійська валюта подешевшала до 0,77645 AUD/USD (- 0,3%), а новозеландська ослабла на 0,4%.

Індекс долара США сьогодні просів на 0,13%, опустившись до 90,84 пункту.

Читайте також: Чув, можна непогано заробити на реферальних програмах банків. Це так?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з даними, опублікованими в свіжому дослідженні МВФ «Структура офіційних валютних резервів», протягом IV кварталу 2020 року частка долара в резервах центробанків скоротилася до 59%. Цей рівень – найнижчий за останні 25 років.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)