Число успішних електронних ідентифікацій у BankID зросло на 25% – НБУ

BankID

Сьогодні доступ до Системи має більш ніж 99,7% власників платіжних карток в Україні.

З квітня до червня цього року в Системі BankID НБУ зафіксовано на 25% більше успішних електронних ідентифікацій, ніж упродовж ІІ кварталу 2021-го, передає Banker.ua з посиланням на дані регулятора.

У квітні-червні 2022-го в Системі BankID НБУ зафіксовано понад 6,5 млн успішних електронних ідентифікацій: це на чверть більше, ніж протягом ІІ кварталу минулого року.

Як зазначають у Нацбанку, з квітня до червня Система продовжувала надавати громадянам безперешкодний цілодобовий доступ до онлайн-послуг, які надають держоргани, фінансовий сектор, громадські організації та комерційні установи.

Найчастіше у зазначений період BankID НБУ використовувалася для надання громадянам державних послуг (через «Дію» та на порталі ID.gov.ua), а також для віддаленого відкриття банківських рахунків (через вимушене переміщення громадян або неможливість банку здійснити фізичне обслуговування клієнтів).

Сьогодні доступ до Системи мають більш ніж 99,7% власників платіжних карток в Україні.

Число абонентів BankID НБУ станом на 1 липня досягло 140:

40 із них – банки (абоненти-ідентифікатори);

100 учасників Системи – надавачі послуг.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що згідно з постановою Правління НБУ №49 від 12 березня, у період дії воєнного стану Нацбанк не стягує плату за послуги у BankID.

Так, на сьогоднішній день тарифи на послуги або операції, що надаються або здійснюються в Системі, скасовано: плата за підключення, супровід та обробку трансакцій з абонентів (ідентифікаторів та постачальників послуг) не стягується. Ця ініціатива покликана стимулювати функціонування Системи BankID в умовах воєнного стану.

BankID

Читайте також: Легалізація діяльності українських ФОПів у країнах Європи. Практичний досвід, податкові нюанси

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що протягом I кварталу до Системи BankID у якості абонентів-ідентифікаторів підключилися банк «Кліринговий дім» та Юнекс Банк.

 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)