Долар досяг дна: експерти спрогнозували подальшу долю USD

Подальша ситуація на валютному ринку буде залежати від поведінки Центробанків G10 і країн, що розвиваються, прогнозують в Amundi Pioneer.

Долар вже досяг дна і продовжить зміцнюватися завдяки «яструбиним» сигналам з боку ФРС. Такий прогноз озвучили експерти MUFG Bank, аналізуючи підсумки нещодавнього засідання Федрезерву, передає Banker.ua.

Заява чиновників ФРС про можливість більш раннього підвищення ключової ставки стане фактором зміцнення долара в короткостроковій перспективі, вважають експерти MUFG Bank.

На їхню думку, «яструбині сигнали» Федрезерву нададуть істотну підтримку валюті США, індекс якої вже пройшов дно на рівні 90 000 і вдень в п’ятницю досяг позначки 91,91.

Згідно з даними торгів, після істотного зльоту напередодні долар корекційно знижується в парі з ієною і вдень 18 червня досяг позначки 110,14 USD/JPY. Євро до американської валюти зріс до 1,1914 EUR/USD, тоді як фунт до долара впав до шеститижневого мінімуму в 1,3904 GBP/USD (-0,1%), а пара AUD/USD просіла до позначки 0,7536 (-0,2%).

Варто зазначити, що по відношенню до євро валюта США зросла за дві торгові сесії на 1,8%, а в парах з «британцем» і ківі зміцнилася більш ніж на 1%.

За словами експертів, сьогодні на ринку спостерігається вихід з коротких позицій щодо долара, які відкривалися на перспективах тривалого періоду нульових ставок і завдяки високій ліквідності, підтримуваної Федрезервом.

У Societe Generale очікують, що до кінця року курс долара до євро складе 1,27 EUR/USD, а в Amundi Pioneer прогнозують, що подальша ситуація на валютному ринку залежатиме від поведінки Центробанків G10 і країн, що розвиваються.

Читайте також: Вклади на вимогу: скільки можна заробити і де краще відкрити

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків RBC Capital Markets, долару вдасться зберегти нинішній імпульс, а експерти Deutsche Bank і Goldman Sachs взагалі відкликали рекомендації до купівлі EUR проти USD, які були сформовані раніше на підставі «голубиних» сигналів ФРС.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)