Долар відновлюється після падіння на 1%, але липень завершить в мінусі: дані торгів

За тиждень індекс американської валюти впав на 1% – це найгірший тижневий результат з початку травня.

Долар відновлюється після тижневого падіння на 1%, спровокованого слабкими економічними даними з США і голубиними сигналами від ФРС, але все ж готується закрити поточний місяць в мінус, передає Banker.ua з посиланням на матеріали ProFinance.

Згідно з даними торгів 30 липня євро до долара просів до 1,1885 EUR/USD: днем ​​раніше, в четвер американська валюта падала до 91,855 EUR/USD.

У парі з ієною «американець» піднявся до позначки 109,61 USD/JPY з двотижневого мінімуму в 109,54.

З початку тижня валюта США подешевшала до світових валют на 1%, що є найслабкішим тижневим показником з початку травня.

Головний Telegram-канал банкірів

У Western Union Business Solutions зазначають, що, незважаючи на заяви американського регулятора про прийдешнє посилення монетарної політики, рух ФРС до даного кроку, схоже, буде повільним.

Індекс долара вдень у п’ятницю піднявся до 91,89 пункту, додавши 0,03%.

Британський фунт в парі з доларом подешевшав до 1,3944 GBP/USD (- 0,1%), опустившись трохи нижче свого найвищого рівня за місяць на тлі ослаблення американської валюти і зниження числа хворих на COVID-19 в Британії.

Китайському юаню вдалося відновити більшу частину падіння, зафіксованого цього тижня – валюта піднялася до 6,4645 USD/CNY, тоді як австралійський долар впав до 0,7379 AUD/USD (-0,2%), а новозеландський знизився до позначки $0,6994.

Читайте також: Прибуток банків України знизився. Чи чекати на кризу?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків ING, європейська валюта навряд чи продемонструє значні успіхи на тлі ослаблення долара після засідання ФРС. Згідно з прогнозом експертів, євро буде «відстаючим» серед валют G10, оскільки Федрезерв США в кінцевому підсумку все одно випередить ЄЦБ в нормалізації монетарної політики.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)