Долар рвонув вгору перед засіданням ЄЦБ і публікацією інфляційного звіту: дані торгів

Індекс долара 10 червня зріс до 90,19 пункту.

Американська валюта зміцнюється перед публікацією свіжих даних щодо рівня інфляції в США: на думку експертів, сьогодні буде оголошено про прискорення зростання споживчих цін в травні до 4,7% в річному вираженні, передає Banker.ua.

Увага учасників ринку сьогодні зосереджена на майбутньому засіданні ЄЦБ і публікації інфляційного звіту Міністерством праці США.

На думку аналітиків Unicredit, в III кварталі європейський Центробанк збереже темпи викупу активів в рамках PEPP на поточному рівні. Що ж стосується травневого зростання споживчих цін в США, то провідні експерти прогнозують прискорення інфляції в Штатах на рівні 4,7% (у квітні показник зріс на 4,2%).

У Commerzbank, наприклад, вважають, що після публікації даних відносно інфляції розраховувати на істотне зростання долара не варто, оскільки для ралі американської валюти зростання споживчих цін в США повинно досягти 5% і спричинити вкрай негативний вплив на економіку країни.

Згідно з даними торгів, 10 червня євро подешевшав до долара до 1,2167 EUR/USD (-0,1%), при цьому «американець» ослаб в парі з ієною до 109,50 USD/JPY (-0,1%) і зміцнився на тлі валюти Канади до 1,2115 USD/CAD (+0,1%).

Австралійський долар у четвер подорожчав до 0,7737 AUD/USD (+0,1%), в той час як фунт до валюти США опустився до 1,4112 GBP/USD (-0,1%), а до євро – до 86,41 пенса.

Сьогоднішнє падіння фунта стерлінгів пов’язане з відсутністю домовленостей між Великобританією і ЄС щодо вирішення торговельних проблем, з якими зіткнулася Північна Ірландія після Brexit.

Індекс долара 10 червня зріс до 90,19 пункту, додавши 0,09%.

Читайте також: Скільки заробляють співробітники українських банків: огляд Banker.ua

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в MUFG Bank радять інвесторам купувати фунт проти долара: стратеги банку вважають, що Банк Англії піде на підвищення процентних ставок раніше, ніж ФРС США.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)