Фонд гарантування збільшив розмір виплат вкладникам ліквідованого ВТБ Банку

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) від 6 лютого 2020 року № 274 погоджено збільшення розміру часткового задоволення вимог кредиторів четвертої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів АТ «ВТБ БАНК» на суму 354 млн 019 тис 402,69 грн, що становить в процентному співвідношенні 55% від загальної суми четвертої черги. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу ФГВФО.

У зв’язку з цим, уповноваженою особою Фонду на ліквідацію АТ «ВТБ БАНК» триває часткове задоволення вимог кредиторів, включених в четверту чергу. Вимоги задовольняються пропорційно сумі вимог, що належать кожному кредитору однієї черги. Виплати здійснюються в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів АТ «ВТБ БАНК».

Таким чином, розмір часткового задоволення вимог кредиторів четвертої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів АТ «ВТБ БАНК» збільшиться до 579 млн 304 тис 477,13 грн, що становить 90% від загальної суми четвертої черги.

Нагадаємо, в січні Фондом гарантування вкладів фізичних осіб вже була завершена ліквідація ПАТ «Банк «Демарк», ПАТ «Грін Банк», ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна» і ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК». Також вже в лютому неплатоспроможний комерційний банк «ТК КРЕДИТ» був повністю ліквідований.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)