Голова Мінцифри заявив про готовність отримувати зарплату в електронних гривнях

Голова Мінцифри розповів про проект е-гривні на форумі у Давосі. За його словами, НБУ вже наступного року запустить масштабні «пілоти» для розвитку електронної нацвалюти.

Віце-прем’єр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі розповів про впровадження електронної нацвалюти, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

«Два тижні тому я бачив “пілот” електронної гривні в Україні. Ми у цьому напрямку співпрацюємо з компанією Stellar та з одним приватним українським банком. Я навіть планую стати першим тестувальником електронної гривні та почати отримувати в електронній гривні заробітну плату», – зазначив міністр.

За його словами, згідно із законодавством, Нацбанк планує у 2024 році запустити масштабні «пілоти» у напрямку розвитку електронної нацвалюти.

Крім того, вже окремо ухвалено законопроект про віртуальні активи. І цього року уряд розраховує на затвердження податкового законопроекту, який надасть відповіді на всі питання щодо віртуальних активів.

«Україна – кандидат у ЄС, і ми маємо синхронізуватися з європейським законодавством, враховувати практики Світового банку та МВФ», – вказав міністр.

Також він наголосив, що в цифровізації ресурсу Україні дуже допомагають США.

Варто зазначити, що саме ТАСКОМБАНК раніше публікував результати тестування випуску електронних грошей у мережі Stellar.

Читайте також: Податкові нововведення: історія легалізації та перспективи для IT-галузі в Україні

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Міністерство цифрової трансформації разом із партнерами підготувало поглиблену акселераційну програму Impact Business. Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сферах сільського господарства, енергетики, інфраструктури, охорони здоров’я, кібербезпеки та інших галузях, і прагнуть внести позитивні соціальні зміни до своєї стратегії.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)